15 minút pre …

Všetky naše spoločné stretnutia v rámci coworkingu majú svoje typické znaky. Niekedy sa stretávame večer, inokedy ráno, niekedy sa silno sústredime na biznis, inokedy si len tak chceme poklebetiť, chilloutnúť a nič vážne neriešiť. Každé naše spoločné stretnutie má svoj odporúčaný scenár. Keď naši členovia dostanú mailom pozvánku na blížiacu sa udalosť, hneď vedia, o aký druh stretnutia sa jedná.

Neformálny Networking (párty style s minútovou prezentáciou každého účastníka)
Profesionálny Networking (minútová prezentácia každého prítomného, 15 minút pre …)
Workshop (pracovné stretnutie členov, ktorí zvažujú, riešia nejaký spoločný biznis, školenie na rôzne témy, pracovný obed)
Ranná káva (minútová prezentácia každého prítomného, rýchle stretnutie s 15 minút pre …)

V úvode každého stretnutia má každý z nás jednu minútu na vlastnú prezentáciu. Ak sa stretneme bez nového človeka v našom kolektíve, nepotrebujeme sa predstavovať a v rámci úvodnej jednej minúty si medzi sebou zdieľame aktuálnu výzvu, ktorú človek rieši, s čím prípadne potrebuje pomôcť.

15 minút pre …

Stručne a výstižne. Nestrácajme viac času ako je nevyhnutné. 15 minút je čas určený pre jedného rečníka, ktorý prednáša či prezentuje niečo zaujímavé. Na téme sa vždy dohodneme s rečníkom predom a následne posielame pozvánku všetkým členom, kde sa dozvedia aj to, kto príde a o čom bude prednášať. Vždy sú to zaujímavé veci z rôznych oblastí. Od nehnuteľností cez life style, módu, cestovanie,… Témy si pripravujeme sami alebo pozývame externých hostí, ktorí sú všeobecne uznávaní, majitelia renomovaných spoločností, zaujímavé osobnosti. V rámci jedného podujatia mávame viac tém, viac prednášajúcich,  s ktorými po skončení oficiálnej časti diskutujeme. Pozor na prípravu, 15 minút je málo času a ak má byť čas dodržaný, treba si to rozvrhnúť a “nezakecať” sa..

Mimochodom, sme uzatvorená komunita. Medzi nás je možné preniknúť len na základe osobného odporúčania niektorého z coworkerov alebo partnerov My Residence Showroom & Coworking.

Návrat hore